XY12032BM Refrigerator Freezing Fan Fridge Silent Cooling Fan Refrigeration Silent Exhaust Fan DC 12V 0.26A 120x120x32mm
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
Radiator FanXY12032BM Refrigerator Freezing Fan Fridge Silent Cooling Fan Refrigeration Silent Exhaust Fan DC 12V 0.26A 120x120x32mmProduct Introduction: XY12032BM Refrigerator Fan, XY12032BM Refrigerator Freezing Fan, Fridge Silent Cooling Fan, Refrigeration Silent Exhaust Fan. Refrigerator Fan Model: XY12032BM, Size: 120×120×32mm, Voltage: DC12V, Current: 0.26AEasy InstallationXY12032BM Refrigerator Fan, easy to install, helps maintain the ideal temperature and humidity levels, ensuring your refrigerator runs smoothly and extends its lifespan, Keep your fan running like .Efficient coolingXY12032BM Refrigerator Freezing Fan Designed for quiet and efficient operation, The fan circulates air through the fresh food compartment for efficient cooling, lower noise and long service life. this replacement fan motor helps circulate cold air throughout the fridge compartment, keeping your food fresh.Applicable Symptoms: 1.Poor cooling effect/Not cooling at all; 2. Icing, water collection issue; 3. Freezer compartment is frosted; 4. not make ice; 5. Refrigerator or freezer is too warm; 6. Refrigerator fan aging or damage; 7. The temperature of the refrigerator or freezer rises, etc.==========Hign-concerned Chemical : NoneModel Number : XY12032BMOrigin : Mainland Type : Refrigerator Parts